12°C
Zachmurzenie duze
Wiatr: 12 km/hMgla
Opady: 8%Deszcz
- PM2.5
- 2,3 µg/m³
- PM10
- 3,6 µg/m³
- NO₂
- 2,5 µg/m³
- Ozon
- 53,0 µg/m³
Deszcz
Deszcz
Zachmurzenie duze
Zachmurzenie duze
Aktualna pogoda, prognoza oraz europejski indeks jakości powietrza dla 16 miast wojewódzkich.
Zachmurzenie duze
Wiatr: 12 km/hMgla
Opady: 8%Deszcz
Deszcz
Deszcz
Zachmurzenie duze
Zachmurzenie duze
Zachmurzenie umiarkowane
Wiatr: 11 km/hPrzelotne opady deszczu
Opady: 18%Przelotne opady deszczu
Przelotne opady deszczu
Przelotne opady deszczu
Zachmurzenie duze
Zachmurzenie duze
Zachmurzenie duze
Wiatr: 11 km/hMzawka
Opady: 24%Mzawka
Mzawka
Mzawka
Mzawka
Zachmurzenie duze
Zachmurzenie duze
Wiatr: 13 km/hZachmurzenie duze
Opady: 14%Mgla
Mgla
Mgla
Mzawka
Zachmurzenie duze
Bezchmurnie
Wiatr: 15 km/hMzawka
Opady: 22%Mzawka
Mzawka
Mzawka
Mzawka
Zachmurzenie duze
Bezchmurnie
Wiatr: 14 km/hMzawka
Opady: 4%Mzawka
Mzawka
Mzawka
Mzawka
Zachmurzenie duze
Zachmurzenie duze
Wiatr: 16 km/hZachmurzenie duze
Opady: 0%Zachmurzenie duze
Zachmurzenie duze
Mzawka
Mzawka
Mzawka
Zachmurzenie umiarkowane
Wiatr: 13 km/hZachmurzenie duze
Opady: 10%Zachmurzenie duze
Zachmurzenie duze
Zachmurzenie duze
Mzawka
Przewaznie pogodnie
Zachmurzenie duze
Wiatr: 14 km/hZachmurzenie duze
Opady: 0%Zachmurzenie duze
Zachmurzenie duze
Mzawka
Mzawka
Przewaznie pogodnie
Zachmurzenie duze
Wiatr: 18 km/hZachmurzenie duze
Opady: 27%Zachmurzenie duze
Zachmurzenie duze
Mzawka
Mzawka
Zachmurzenie duze
Bezchmurnie
Wiatr: 13 km/hMzawka
Opady: 2%Mzawka
Mzawka
Mzawka
Mzawka
Zachmurzenie duze
Zachmurzenie duze
Wiatr: 17 km/hPrzelotne opady deszczu
Opady: 25%Przelotne opady deszczu
Przelotne opady deszczu
Deszcz
Zachmurzenie duze
Mgla
Zachmurzenie umiarkowane
Wiatr: 15 km/hZachmurzenie duze
Opady: 10%Zachmurzenie duze
Zachmurzenie duze
Deszcz
Zachmurzenie duze
Mgla
Zachmurzenie duze
Wiatr: 15 km/hZachmurzenie duze
Opady: 10%Zachmurzenie duze
Zachmurzenie duze
Deszcz
Zachmurzenie duze
Zachmurzenie duze
Zachmurzenie duze
Wiatr: 13 km/hZachmurzenie umiarkowane
Opady: 8%Zachmurzenie duze
Zachmurzenie duze
Deszcz
Zachmurzenie duze
Zachmurzenie duze
Przelotne opady deszczu
Wiatr: 14 km/hZachmurzenie duze
Opady: 23%Zachmurzenie duze
Zachmurzenie duze
Burza
Zachmurzenie duze
Mgla
Zachmurzenie duze
Mgla, 8%
Deszcz
Dobra
Zachmurzenie umiarkowane
Przelotne opady deszczu, 18%
Przelotne opady deszczu
Dobra
Zachmurzenie duze
Mzawka, 24%
Mzawka
Dobra
Zachmurzenie duze
Zachmurzenie duze, 14%
Mgla
Dość dobra
Bezchmurnie
Mzawka, 22%
Mzawka
Dość dobra
Bezchmurnie
Mzawka, 4%
Mzawka
Dość dobra
Zachmurzenie duze
Zachmurzenie duze, 0%
Zachmurzenie duze
Dość dobra
Zachmurzenie umiarkowane
Zachmurzenie duze, 10%
Zachmurzenie duze
Dość dobra
Zachmurzenie duze
Zachmurzenie duze, 0%
Zachmurzenie duze
Dość dobra
Zachmurzenie duze
Zachmurzenie duze, 27%
Zachmurzenie duze
Dobra
Bezchmurnie
Mzawka, 2%
Mzawka
Dość dobra
Zachmurzenie duze
Przelotne opady deszczu, 25%
Przelotne opady deszczu
Dobra
Zachmurzenie umiarkowane
Zachmurzenie duze, 10%
Zachmurzenie duze
Dobra
Zachmurzenie duze
Zachmurzenie duze, 10%
Zachmurzenie duze
Dobra
Zachmurzenie duze
Zachmurzenie umiarkowane, 8%
Zachmurzenie duze
Dobra
Przelotne opady deszczu
Zachmurzenie duze, 23%
Zachmurzenie duze
Dobra
Ostatnia aktualizacja: 14:22 · Pogoda i jakość powietrza: Open-Meteo · Opracowanie: Pilne24