Wykładowca uniwersytecki i działacz LGBT zginął w dziwny sposób podczas seksu

REKLAMA

48-letni wykładowca Uniwersytetu Kalifornijskiego w Los Angeles  Doran George zmarł w ubiegłym roku. Jednak dopiero teraz opinia publiczna poznała okoliczności w jakich doszło do jego śmierci.

Do tragedii doszło podczas uprawiania seksu sadomasochistycznego z udziałem znanego w hollywoodzkich środowiskach LGBT Skipa Chasey’a, dyrektora hollywoodzkiej agencji William Morris Endeavour. Nie był to bezpośredni partner George’a, ale jego partner Barry Shils z którym był w związku od 16 lat, zgadzał się na kontakty seksualne swojego „chłopaka” z innymi mężczyznami.

Reklama

Skip Chasey feralnej nocy owinął całego Dorana George’a taśmą klejącą pozostawiając mu tylko otwory na usta i nos. Niestety, Doran George się udusił, a wezwanym na miejsce służbom medycznym, pomimo podjętej akcji ratunkowej, nie udało się uratować mężczyzny.

W wyniku sekcji zwłok w organizmie mężczyzny wykryto również ślady substancji GHB używanej przy produkcji tzw. pigułki gwałtu. Doran Geroge na Uniwersytecie Kalifornijskim zajmował się tematyką LGBT.

Na zdjęciu: Doran George i Skip Chasey (twitter/youtube)
Źródło: Wprost.pl