Sport

Oszukał system! Udawał, że gra w grę, aby… nielegalnie transmitować galę UFC! [WIDEO]

REKLAMA

W miniony weekend odbyła się gala UFC 218. W walce wieczoru o pas wagi piórkowej zmierzyli się Jose Aldo i Max Holloway. Nie zabrakło również innych wielkich nazwisk. Dlatego też wiele osób chciało nielegalnie oglądać to wydarzenie. Ten mężczyzna wpadł na bardzo oryginalny pomysł, aby pokazać główne starcie w internecie.

Gale UFC cieszą się bardzo dużą popularnością. Wielu fanów chętnie obejrzało walki najlepszych zawodników na świecie. Niestety często odstraszają ich ceny, jakie trzeba zapłacić za PPV. Dlatego też kibice starają się szukać w internecie nielegalnych transmisji. Znajdują się tacy, którzy ryzykują, aby podzielić się z innymi transmisją z gali. Tak zrobił ten mężczyzna i znalazł na to dość niecodzienny sposób.

REKLAMA

Nielegalne transmisje są często szybko wykrywane i oczywiście blokowane. Ten mężczyzna jednak wpadł na dość ciekawy pomysł, aby nie zablokowali puszczanej przez niego gali. Wykorzystał fakt, że wyszła wersja beta gry UFC 3. Dzięki temu udawał, że gra w tę grę, a tak naprawdę puszczał walkę wieczoru gali UFC 218. Streamer miał pada w ręce i udawał, że steruje jednym z zawodników. Wszystko transmitował na platformie Twitch, gdzie gracze streamują, jak grają w różne gry. Dzięki temu ominął blokady, a fani mogli obejrzeć galę bez problemów.

Po tym incydencie zapewne drugi raz coś takiego nie przejdzie. Mimo wszystko całość wyglądała dość śmiesznie, a kibice obejrzeli galę.

REKLAMA

 

Do Góry