Polska

Toruń: Śmiertelny wypadek w noc sylwestrową. Jest nagranie z tragicznego zdarzenia [WIDEO +18}

Tragicznie zakończył się Sylwester dla mężczyzny i kobiety, którzy wracali prawdopodobnie do domu. Zostali oni śmiertelnie potrąceni, a do sieci trafiło nagranie z tego zdarzenia.

Do wypadku doszło około godziny 4:00  na wysokości skrzyżowania z ulicą Jamontta w Toruniu. 67-letni mężczyzna wraz z kobietą przechodzili przez pasy. Niestety nie zdołali przejść przez ulicę.  Kiedy byli już w połowie drogi, nagle z ogromną prędkością nadjechał Mercedes. Kierujący nim 57-latek nie zatrzymał się i zmiótł dosłownie parę z ulicy. Sygnalizacja świetlna o tej porze była wyłączona, a ofiary nie miały na sobie odblasków.

Potrąceni zmarli na miejscu, a kierowcę samochodu zatrzymała policja. 57-latek w czasie wypadku był trzeźwy. Do sieci natomiast trafiło nagranie z tragicznego zdarzenia. Nagranie nie zostało wrzucone do sieci oficjalnie przez policję. Funkcjonariusze prowadzą śledztwo w sprawie opublikowania tego wideo. Jeden filmik został już usunięty. Został on jednak już powielony i wrzucona na różne portale.

 

Do Góry