Tadla znowu się wzruszyła. I znowu były łzy. To zaczyna być już nudne [WIDEO]

REKLAMA

Występująca w programie „Taniec z gwiazdami” dziennikarka Beata Tadla robi wszystko, aby przykuć uwagę mediów i widzów. Dziennikarka potrafi nie kryć łez. Najchętniej robi to przed obiektywami fotoreporterów i kamer telewizyjnych.

Nie inaczej było podczas rozmowy poprzedzającej 3. odcinek educji „Tańca z gwiazdami”. Tak relacjonuje to portal Plotek.pl: Z pozoru wesoły temat wczorajszej odsłony show Polsatu okazał się trudny dla Beaty Tadli, która niedawno rozstała się z Jarosławem Kretem. Paulina Sykut-Jeżyna starała się nie zadawać jej trudnych pytań. Dziennikarce i tak nie udało się powstrzymać emocji.

Reklama

Co wprawiło Tadlę po raz kolejny w stan wzruszenia? Pytania o podróż poślubną. Jak pisze Plotek: W materiale wideo poprzedzającym występ, produkcja spytała ją o wymarzoną podróż poślubną. Dziennikarce ciężko było powstrzymać łzy.

Tadla wyjaśniła swoje wzruszenie i łzy jakie pojawiły się w jej oczach:
– Może nie jestem wielką romantyczką, ale myślę, że każda kobieta marzy o podróży poślubnej.

Cóż, wydaje się, że właśnie na łzach Tadla próbuje zyskać na popularności, którą nie ma się co oszukiwać, ale straciła kiedy 2 lata temu wyleciała z TVP. Rozstanie z Kretem wydaje się idealnym momentem do tego, aby widownia zwróciła na nią uwagę i zainteresowała się losem porzuconej dziennikarki, która publicznie przeżywa to rozstanie.

Po kolejnych jednak takich publicznym uzewnętrznianiu emocji chyba powoli i widzowie nabierają dystansu do tego typu zachowań i bardziej odbierają to jako grę niż rzeczywiste wzruszenia.

Zresztą warto obejrzeć poniższy film, aby przekonać się, że chyba rzeczywiście jest w tych wzruszeniach więcej gry i udawania niż prawdziwych emocji. Podczas nagrania rozmowy z jej partenerm tanecznym z programu „Taniec z gwiazdami” Tadla cały czas wpatrzona jest w niego jak zakochana nastolatka. Stroi miny jakby chciała wyrwać chłopa w barze. I oczywiście znowu się wzrusza…

Foto: YouTube