Sport

Świetne zachowanie polskiego piłkarza. Takiego SMS-a wysłał do rywala! [FOTO]

REKLAMA

Podczas meczu często zapominają o czystej rywalizacji i do gry wkradają się złe emocje. W tym przypadku na szczęście jeden z zawodników opamiętał się po meczu i postanowił napisać SMS-a do swojego rywala.

Wczorajszy mecz Wisły Kraków z Górnikiem Zabrze przyniósł wiele emocji. Ostatecznie to goście wygrali 3:2. Gospodarze do tego kończyli mecz w dziesiątkę po czerwonej kartce dla Arkadiusza Głowackiego. Niekorzystny wynik ewidentnie źle wpłynął na Marcina Wasilewskiego, który nie utrzymał nerwów na wodzy i brutalnie sfaulował Szymona Żurkowskiego.

REKLAMA

W doliczonym czasie gry młody pomocnik Górnika przeprowadził świetny rajd. Rywale nie mieli na niego pomysłu i musieli uciekać się do nieczystych zagrywek. Najpierw brutalnie starał się go zatrzymać Victor Perez, a następnie Marcin Wasilewski. Temu ostatniemu udało się sfaulować młodzieżowego reprezentanta Polski. Tym wejściem „Wasyl” mógł poważnie uszkodzić zdrowie rywala. Sędzia potraktował faulującego dość pobłażliwie i pokazał mu jedynie żółtą kartkę.

Po meczu, kiedy emocje nieco opadły, Wasilewski zreflektował się. Postanowił napisać do Żurkowskiego SMS-a. W wiadomości przeprasza rywala za faul i pyta czy z jego zdrowiem wszystko w porządku.

REKLAMA

 „Siema Szymon, Wasyl z tej strony. Chciałbym cię jeszcze raz przeprosić za ten faul, mam nadzieję, że noga OK i wszystko w porządku. Dobry mecz, trzymaj się pzdr”.

Młody zawodnik Górnika nie był zły na starszego przeciwnika. Zapewnił go, że wszystko ze zdrowiem w porządku i również przesłał pozdrowienia. Żurkowski podzielił się wiadomością i wrzucił ją do sieci.

Do Góry