Ciekawostki

Świetlisty krzyż na niebie nad Szwecją! Co to takiego?! [foto]

REKLAMA

Niezwykłe zjawisko miało pojawić się na szwedzkim niebie. Jak wynikało z opisu filmu – 1 grudnia Szwedzi zaobserwowali dziwny świetlisty symbol na niebie, przypominający krzyż celtycki. Teraz wszyscy zastanawiają się – co to jest.

W ostatnim czasie na niebie i ziemi można zaobserwować coraz dziwniejsze zjawiska. Pisaliśmy już o dziwnych zjawiskach towarzyszących huraganowi Ofelia, ale również o ogromnej kuli ognia, która pojawiła się nad Niemcami. Również nie tak dawno pisaliśmy o tym, że asteroidy „o włos” minęły ziemię, a nikt nawet tego nie przewidział! Obserwujemy również wzmożoną działalność wulkanów i różne inne dziwne anomalie pogodowe, czy zjawiska, których istnienie trudno wytłumaczyć.

REKLAMA

Na Facebooku pojawiło się nagranie, na którym widać dziwne świetlane zjawisko na niebie. Z opisu wynikało, że zjawisko zaobserwowano nad Szwecją, 1 grudnia. Jednak zaledwie po kilkunastu godzinach od publikacji – nagranie zniknęło z sieci. Jak myślicie, czy był to fotomontaż, czy coś takiego rzeczywiście miało miejsce?

REKLAMA

Może zainteresuje Cię jeszcze to?


Tykająca bomba pod znanym parkiem! Jeśli wybuchnie, skutki mogą dotknąć CAŁY świat! [WIDEO]
Do Góry