Rafalala znowu atakuje ludzi. Aktywista LGBT użył wyzwisk i gazu w centrum handlowym [+18]

REKLAMA

Słynny transwestyta Rafalala, który był zapraszany do programów TVN i Polsatu, znowu o sobie przypomniał. I znowu atakował ludzi. Nagranie ze zdarzenia zamieścił sam aktywista LGBT, a film trafił również na inne kanały.

Do napaści ze strony Rafalali doszło w Arkadii. Na Facebooku jeden z zaatakowanych przez transwestytę tak opisywał to co się wydarzyło:
Zostałem spryskany gazem pieprzowym w Carrefourze w Arkadii za to, że wrzucaliśmy sobie piłki do kosza z kolegą i jej to przeszkadzało. Mój kolega zaczął nagrywać to ona też zaczęła i nagle zaczęła się sprzeczka i został potraktowany gazem pieprzowym i został opluty. Nie chciałem robić żadnej zadymy, bo normalnie to byśmy się nią lub nim zajęli, ale jako, że to było w miejscu publicznym (…)

Reklama

Młodzi zaatakowani ludzie zwrócili się do ochrony sklepu, ta jednak miała nie reagować na agresywnego i niebezpiecznego dla klientów osobnika.

Przypomnijmy, że to nie jest pierwszy tego typu atak ze strony Rafalali (takim pseudonimem posługuje się transwestyta). Nie raz sam transwestyta wrzucał do mediów społecznościowych filmiki z lekcji tolerancji jakich udzielał mieszkańcom Warszawy. Najczęściej ataków dokonywał właśnie w centrach handlowych. Zwykle nie podobało mu się, że ktoś się uśmiechał lub w jakiś sposób komentował jego wygląd.

Jednak czymś co już zbulwersowało opinię publiczną było nagranie z kwietnia tego roku z napadu Rafalali na dziewczynkę, której ten wielki chłop nie tylko groził i ubliżał, ale również oblał kawą. Atak na dziecko, na słabszego to było już za dużo nawet dla tak tolerancyjnego społeczeństwa jakim są Polacy.