Polska

Poseł Nowoczesnej. chciał uderzyć w Kaczyńskiego. Odpowiedział mu jego partyjny kolega: „Przestań pier…ić!”

REKLAMA

Niektórzy ludzie mają to do siebie, że każdą kontrowersyjną sytuację wiążą z partią rządzącą. Jedną z takich osób jest napewno poseł Krzysztof Mieszkowski z Nowoczesnej.

REKLAMA

Mieszkowski zabrał głos na swoim Twitterze w sprawie rzekomego pobicia piłkarzy Legii przez kibiców. W swoim wpisie zwalił całą odpowiedzialność za  to zdarzenie na… Jarosława Kaczyńskiego.

” Bandyci pobili piłkarzy Legii.To rezultat panującej przemocy w Polsce i brak poszanowania prawa przez Kaczyńskiego i jego podwładnych.” – napisał poseł Nowoczesnej.

REKLAMA

Internauci nie mogli wyjść z podziwu, jak poseł mógł powiązać z tą sprawą prezesa PiS. Zdenerwował się nawet pewien mężczyzna, który podaje się za członka Nowoczesnej. Rafał Tomkowiak w ostrych słowach skomentował Tweeta swojego rzekomego kolegi partyjnego.

REKLAMA

„Jestem członkiem .N. Ale i tak to napiszę: PRZESTAŃ PIER…IĆ!”

Wielu zwolenników partii Ryszarda Petru nie dowierzało, że może być on członkiem owego ugrupowania. Tomkowiak jednak odpowiadał w komentarzach niedowiarkom. Z jego wpisów można wywnioskować, że działa on w strukturach partii na warszawskim Bemowie. Ostatecznie przeprosił on za wulgaryzmy w swoim wpisie, ale zdania nie zamierza zmienić.

Do Góry