Policja szuka tych kobiet. W taki sposób okradają ludzi [WIDEO]

REKLAMA

Nagranie z monitoringu z jednej z gdańskich lodziarni udostępniła w Internecie gdańska policja. Na nagraniu widać jak kobieta stojąca w kolejce jest okradana przez dwie złodziejki. Kobiety są obecnie poszukiwane przez Policję.

Jak czytamy po nagraniem udostępnionym na kanale Youtube przez Policję: Policjanci z Komisariatu II Policji w Gdańsku pod nadzorem Prokuratury Rejonowej Gdańsk- Śródmieście prowadzą postępowanie w sprawie kradzieży telefonu przez dwie kobiety, które 18 czerwca tego roku w lodziarni przy ul. Podwale Staromiejskie wykorzystały nieuwagę pokrzywdzonej i ukradły z jej torebki telefon o wartości ponad 850 złotych. W związku z tą sprawą, funkcjonariusze publikują wizerunki dwóch kobiet, które mogą mieć związek z prowadzonym przez policjantów postępowaniem. (…)

Reklama

Wszystkie osoby, które rozpoznają kobiety, lub posiadają informacje mogące pomóc w ustaleniu ich tożsamości lub miejsca pobytu, proszone są o kontakt z Komisariatem II Policji w Gdańsku mieszczącym się przy ul. Długa Grobla 4. Informacje można przekazać telefonicznie dzwoniąc do Wydziału Operacyjno Rozpoznawczego na nr (58) 328-45-40 lub na numer telefonu oficera dyżurnego (58) 328-44-22 lub na numer alarmowy 997, albo zgłaszając się do najbliższej jednostki Policji. (…)

Źródło: Gdańsk Policja