Sport

Pojedynek dwóch byłych mistrzów KSW. Waga średnia vs ciężka! [WIDEO]

REKLAMA

Walki zawodników z dwóch różnych kategorii wagowych zawsze dodają dodatkowego smaczku. Zwłaszcza jeśli fighterzy to byli mistrzowie w swoich wagach.

Na gali KSW 39 na Stadionie Narodowym w Warszawie odbyła się już jedna walka mistrz vs mistrz. Borys Mańkowski (mistrz wagi półśredniej) zmierzył się z Mamedem Chalidowem (mistrz wagi średniej). Lepszy z tej batalii okazał się czempion wyższej kategorii wagowej. Jakby wyglądało jednak starcie zawodników, których dzielą aż dwie kategorie? Namiastkę czegoś takiego mogliśmy oglądać podczas jednego z treningów.

REKLAMA

Karol Bedorf i Michał Materla przygotowują się, aby w 2018 pokazać jak najlepszą formę.  Mimo różnicy wagowej obaj zawodnicy pomagają sobie podczas treningów. Ostatnio w sieci pojawił się filmik, na którym fighterzy walczą ze sobą. Wszystko odbyło się bez ciosów, a panowie jedynie starali się obalić siebie nawzajem. Takie treningi na pewno przydadzą się i jednemu i drugiemu. Oczywiście bardzo ciekawie zapowiadałby się ewentualny ich pojedynek na jednej z gal KSW. Takie zestawienie jest jednak mało prawdopodobne.

Piątkowy zajazd @paluchofficial @berserkersteam @ksw_mma #mma #training #wrestling #mens #world #hardwork #bedorf #bedorfteam #bedorfit @kawul_ksw

REKLAMA

Post udostępniony przez Karol Bedorf – MMA (@karolbedorf)

Do Góry