Świat

Pielęgniarki robiły TO noworodkowi. Śmiały się i nagrywały [wideo]

pielęgniarki

REKLAMA

Nagranie, na którym widać, jak świetnie bawią się pielęgniarki kosztem nowo narodzonego dziecka wywołało słuszne oburzenie. Pielęgniarki zostały natychmiast zwolnione, gdy tylko odkryto ich tożsamość.

Pracujące w szpitalu położniczym, w Taif, w Arabii Saudyjskiej pielęgniarki nagrywały siebie i noworodka, któremu zgniatały twarz. Na nagraniu słychać śmiechy – widać, że kobiety świetnie się bawiły, znęcając się nad małym dzieckiem pod nieobecność jego rodziców. Filmik trafił do sieci i szybko zaczął zyskiwać na popularności. Sprawnie udało się zidentyfikować trzy kobiety, które były odpowiedzialne za te „żarty”. Wszystkie zostały natychmiast zawieszone. Nie minęło wiele czasu, jak zadecydowano o odebraniu im licencji i praw do wykonywania zawodu pielęgniarek w placówkach medycznych.

REKLAMA

W szoku był ojciec, gdy odkrył, że jego dziecko jest głównym bohaterem nagrania wrzuconego do sieci. W rozmowie z mediami opowiedział, że nie miał pojęcia, że coś takiego miało miejsce. Noworodek trafił do szpitala na 10 dni w związku z infekcją dróg moczowych.

REKLAMA

Do Góry