Świat

Wstrząsające nagranie. Ojciec skopał 2-latka na środku drogi! [WIDEO]

REKLAMA

Nie ma wytłumaczenia na tak bestialskie zachowanie, które zostało uchwycone na nagraniu. Widać na nim, jak dorosły mężczyzna kopie 2-latka, który nie może podnieść się z ziemi. Co gorsza, napastnikiem okazał się ojciec dziecka.

To nagranie pochodzi z jednej z ulic Biszkeku w Kirgistanie. Widać na nim leżącego na zaśnieżonym chodniku chłopca i stojącego nad nim mężczyznę. Chłopiec próbuję wstać z ziemi o własnych siłach, ale niestety nie udaje mu się to. Po jednej z prób wstania, 2-latek położył się nieruchomo, jakby nie miał siły na dalsze podrygi. Wtedy podszedł do niego ojciec i… kopnął go z całej siły, aż ten przejechał kawałek po zaśnieżonej drodze.

REKLAMA

Po tym ataku zdenerwowany mężczyzna szarpnął i podniósł dziecko z ziemi za jedną rękę. Po wszystkim otrzepał chłopca ze śniegu. Nagranie jednak trafiło do sieci, a policja dość szybko ustaliła tożsamość sprawcy.

Wtedy wyszło na jaw, że mężczyzna to 50-letni ojciec chłopca. Decyzją sądu został aresztowany na dwa miesiące. To jednak nie koniec problemów wyrodnego tatusia. Stracił on jeszcze pracę w urzędzie, a żona wniosła do sądu o pozbawienie go praw rodzicielskich. Mimo ewidentnych dowodów, mężczyzna nie przyznaje się do winy. Uważa, że nigdy nie kopnął syna, a film został zmanipulowany.

REKLAMA

Do Góry