OFICJALNIE: Gwiazdor „Pitbulla” poznał rywala! Będzie… KONTROWERSYJNIE!

REKLAMA

Od pewnego czasu wiadomo było, że do swojego debiutu w MMA przygotowuje się Tomasz Oświecimski. Niewiadomo było jednak z kim skrzyżuje rękawice w klatce KSW. Do dziś!

Reklama

Mimo zapewnień włodarzy KSW, że będą odchodzić od tzw „freak fightów”, kolejna tego typu walka została potwierdzona. W klatce największej organizacji MMA w Europie zadebiutuje Tomasz Oświecimski. Aktor znany jest przede wszystkim z roli „Stracha” z dwóch części „Pitbulla”. Ze sportem jednak związany jest od dawna, ale w MMA będzie walczył po raz pierwszy.

Wiadomo było, że szefowie KSW nie dadzą mu w pierwszej walce kogoś ze sporymi umiejętnościami. Najlepiej by było, aby przeciwnik „Stracha” nie był zbyt dobry, ale za to miał znane nazwisko. Takim kimś jest bezwątpienia „Popek” i to jego włodarze potwierdzili jako najbliższego rywala Tomasza Oświecimskiego.

Kontrowersyjny raper stoczył już dwie walki dla Konfrontacji Sztuk Walki. W debiucie przegrał dość szybko i w fatalnym stylu z Mariuszem Pudzianowskim. W swoim drugim występie wygrał przed czasem z kulturystą Robertem Burneiką. Cały czas widać jednak u niego braki w wyszkoleniu oraz kondycji.

Warto jeszcze napisać, że „Popek” na długo przed ogłoszeniem starcia zaczepiał słownie za pośrednictwem mediów społecznościowych swojego rywala. Ten jednak pozostał niewzruszony, a wszystko zweryfikuje klatka. Miejmy nadzieję, że oprócz medialnego charakteru, ta walka będzie miała również wymiar sportowy.

Póki co nie jest znana data tego starcia. Jeden z szefów KSW, Maciej Kawulski potwierdził jedynie, że panowie po raz pierwszy spotkają się twarzą w twarz przy okazji gali KSW 40.