Świat

Ochroniarz w jednej ręce trzyma telefon i nagrywa, a drugą… nokautuje złodzieja! [WIDEO]

Dzielny ochroniarz nie przestraszył się, że złodziei było więcej. Dodatkowo całe zdarzenie zarejestrował swoim telefonem.

Nagranie pochodzi z Brazylii i rozpoczyna się na parkingu samochodowym. Ochroniarz dostrzegł trzech rzezimieszków, którzy próbowali ukraść telewizor z posesji. Mężczyzna już z daleka wołał do nich, aby zaprzestali kradzieży. W końcu zbliżył się do nich bardzo blisko i stanowczo kazał odłożyć TV na ziemię. Jeden z bandytów jednak nie chciał słuchać i wdał się w dyskusję ze strażnikiem. To okazało się dużym błędem.

Kiedy złodziej w czerwonej koszulce zbliżył się do ochroniarza, ten bez zawahania uderzył go prosto w twarz. Cios był na tyle mocny, że znokautował bandytę, który upadając uderzył jeszcze głową o ziemię. Drugi z mężczyzn, który trzymał telewizor, odłożył go od razu. Zapewne bał się, że skończy tak, jak jego kolega. Natomiast trzeci z bandytów stał w bezpiecznej odległości i też nie miał zamiaru stawiać oporu.

Nagranie trafiło do sieci. Takie wideo zapewne odstraszy innych, którzy będą próbowali ukraść coś, kiedy na służbie będzie ten pan.

Do Góry