Świat

Ludzie wpadli w panikę! Taranowali się i uciekali z pociągu, gdy jeden z pasażerów… zaczął czytać Biblię!

Stacja Wimbledon, Chris McKenna, wikimedia commons

REKLAMA

Okazuje się, że to nie muzułmanie budzą strach w mieszkańcach Londynu, którzy przyzwyczajeni są już do ich sąsiedztwa. Nikogo nie dziwi recytowanie Koranu. Sprawa wygląda zupełnie inaczej, gdy cytowane jest Pismo Święte. Jak widać na poniższym obrazku, może to wprowadzić niemałą panikę.

REKLAMA

Jadący pasażerowie na stacji Wimbledon w Londynie około 8:30 zaczęli uciekać i taranować się wzajemnie, byle jak najszybciej wydostać się z pociągu. Wszystko dlatego, że jeden z pasażerów nagle zaczął czytać na głos Biblię i mówić o sądzie ostatecznym. Pasażerowie otworzyli drzwi i wybiegli na stację. Trzeba było wyłączyć zasilanie sieci trakcyjnej.

Pasażerowie z przerażeniem relacjonowali, że mężczyzna nie tylko czytał na głos Biblię, ale mówił, że homoseksualizm i seks przedmałżeński jest grzechem i że… istnieje życie po śmierci. To wszystko tak ich wystraszyło, że jak najszybciej chcieli wydostać się z pociągu. Ta panika spowodowała kilkugodzinne opóźnienia na trasie. Na szczęście nikt nie ucierpiał w zdarzeniu, a mężczyznę zatrzymano, ale nie zostały mu postawione zarzuty.

REKLAMA

Do Góry