Świat

Ludzie jadący rano do pracy wjechali do PIEKŁA! Niesamowite nagrania [WIDEO]

REKLAMA

W Polsce kierowców najczęściej zaskakuje śnieg. W innych krajach są to różne siły przyrody, w tym ogień. Tak było w tym przypadku!

Kierowcy jadący rano do pracy drogą 405 w Los Angeles mogli być świadkami niecodziennego widoku. Tuż przy trasie płonęło wzgórze. Nie był to jednak mały pożar, którego kłęby dymu widać z oddali. W tym przypadku ludzie mogli mieć wrażenie, że wjeżdżają do samego piekła. Ogień pochłonął już ogromne obszary ziemi.

REKLAMA

Ogień dotarł do bogatej dzielnicy Los Angeles zwanej Bel-Air. Zagrożone były takie budynki jak Muzeum Getty’ego i Uniwersytet Kalifornijski. W muzeum znajdują się bezcenne dzieła sztuki starych mistrzów i rzeźby ze starożytnego Rzymu. Około 40 mil dalej miał miejsce największy z pożarów. Pochłonął on aż 90 tysięcy akrów i zniszczył co najmniej 150 tysięcy budynków.

REKLAMA

Do internetu trafiło mnóstwo nagrań i zdjęć pożaru. Widok robi niesamowite wrażenie, ale nie można zapominać, że jest to bardzo niebezpieczne zjawisko. Kierowcy musieli pokonać trasę w deszczu z popiołu.

REKLAMA

 

 

Do Góry