Wiadomości

Kucharka zrobiła żart weganom i się tym pochwaliła. Zaczęto jej grozić ŚMIERCIĄ!

REKLAMA

W dzisiejszych czasach moda na weganizm jest bardzo duża. Wiele jednak z tych osób zachowuje się jakby ich dieta była czymś na sposób religii. Denerwowało to pewną kucharkę, która postanowiła im nieco dokuczyć.

Laura Goodman ewidentnie nie przepada za środowiskiem wegan. Osoby nie jedzące produktów pochodzenia zwierzęcego tak nie przypadły kucharce do gustu, że ta postanowiła z nimi walczyć. Za cel wzięła sobie wstrzykiwanie mięsa do potraw wegańskich zamawianych przez klientów. Zapewne wielu z nich myślałoby, że nadal są weganami, gdyby kobieta nie pochwaliła się swoim dokonaniem na Facebooku.

REKLAMA

Kucharka przyznała się do tego w jednym z wpisów. Była ewidentnie z tego dumna, że niczego nieświadomy weganin zjadł przed chwilą mięso. Ten post jednak pogrążył ją. Do Brytyjki zaczęły spływać nieprzychylne komentarze. Otrzymywała również po tym wiele pogróżek. Ludzie, którzy zaczęli do niej pisać grozili jej nawet śmiercią.

Konsekwencją działaś pani Goodman było odejście jej ze stanowiska kucharki. To jednak nie koniec problemów. Weganie z miejscowości Telford, gdzie znajduje się restauracja, w której gotowała kobieta, planują zorganizować pikietę.

REKLAMA

 

Do Góry