Michael Jackson miał zostać wykastrowany przez swojego ojca

REKLAMA

Lekarz Conrad Murray, ten sam który został oskarżony o nieumyślne spowodowanie śmierci Michaela Jacksona, rzucił mocne oskarżenie pod adresem ojca Michaela Jacksona.

Według Murraya Joe Jackson miał być odpowiedzialny za chemiczną kastrację Michaela Jacksona. W nagraniu wrzuconym do sieci Murray mówi, że Joe Jackson był jednym z najgorszych ojców na świecie. Chemiczna kastracja miała zapobiec mutacji głosu. Chodziło o to, aby Michael miał cały czas wysoki głos. Murray wyraził nadzieję, że za okrucieństwa jakich Michael doznał z rąk swojego ojca ten ostatni znajdzie odkupienie w piekle.

Reklama

Za słowami Murraya o chemicznej kastracji Michaela Jacksona może przemawiać fakt, że dorosły już Michael Jackson rzeczywiście miał głos jak dziecko, co najlepiej można było zauważyć słuchając wywiadów jakich udzielał.

Conrad Murray został oskarżony i skazany za nieumyślne zabójstwo Jacksona. W więzieniu odsiedział 2 lata. Wyszedł na wolność 5 lat temu. Joe Jackson zmarł 27 czerwca tego roku w wieku blisko 90 lat.

Michael Jackson został wykastrowany przez swojego ojca – twierdzi Conrad Murray