Świat

Imigrant brutalnie znęca się nad białym nastolatkiem. W jego obronie musiała stanąć… kobieta[WIDEO]

REKLAMA

Nie od dziś wiadomo, że we Francji imigranci starają się narzucić swoje zasady. Często dzieje się to przy użyciu siły, o czym przekonał się pewien biały nastolatek.

Kolejne nagranie pojawiło się w sieci, które ukazuje bezbronność francuskiego społeczeństwa w starciu z agresywnym imigrantem. Młodzież we Francji nie potrafi się bronić, kiedy ktoś ich zaatakuje. Ich słabość skrzętnie jest wykorzystywana przez czarnoskórych obywateli, którzy pokazują im kto tu rządzi. Teraz dostało się białemu nastolatkowi.

REKLAMA

Na nagraniu widać przypartego do ściany białego Francuza. Jest on obijany przez silniejszego imigranta. Czarnoskóry chłopak najpierw bije swoją ofiarę kilka razy z otwartej dłoni w twarz. Kiedy ten próbuje się schylić, aby uniknąć kolejnych ciosów, wtedy otrzymuje uderzenie kolanem w brzuch. Później kilkukrotnie oprawca bije go po twarzy, po czym podcina i wywraca na ziemię. Tam bije nastolatka pięścią w brzuch i w twarz.

W pewnym momencie słychać kobiecy głos w tle, który prawdopodobnie zwraca uwagę oprawcy. Ten jednak nic sobie z tego nie robi i dalej bije białego chłopaka. Kobieta widząc, że słowa nie działają na imigranta, podchodzi do niego i łapie za rękę. Mimo to, czarnoskóry chłopak i tak wyprowadził cios z główki w kierunku swojej ofiary.

REKLAMA

Przestał dopiero, kiedy podeszło dwóch dorosłych mężczyzn. Tamci i tak nie użyli siły wobec niego, tylko słownie wyjaśnili mu zapewne, że robi niedobrze. Gdyby jednak nie ich pomoc, to nie wiadomo, co mogłoby się stać z tym chłopakiem. Imigrant mógłby go bić, aż by mu się znudziło lub dopóki Francuz straciłby przytomność. Słabość francuskiej młodzieży pokazuje również nie tylko fakt, że nie potrafią się bronić, ale, że w ich obronie muszą stawać kobiety, które to powinny być chronione przez nich , a nie odwrotnie. Jak one mają bronić się przed gwałcicielami, skoro same muszą ratować tamtejszych chłopaków?

REKLAMA

 

Do Góry