HIT! Imam wpada w furię po odkryciu zdjęcia kobiety z bananem! „Zhańbiłaś hijab!” [WIDEO]

REKLAMA

Na profilu facebookowym znanego ze swojego liberalnego podejścia jak na standardy muzułmańskie australijskiego imama Tawhidiego pojawił się filmik z innym imamem i jego reakcją na prywatne zdjęcie kobiety jedzącej banana.

Imam Tawhidi często obnaża i wyśmiewa podobne zachowania muzułmanów. Sam uważa, że muzułmanie, którzy przybywają do krajów niemuzułmańskich powinni dostosowywać się do panującej tam kultury albo wrócić do domu. Dlatego też wrzucił nagranie swojego kolegi po fachu, który z wściekłością zareagował na zdjęcie z bananem.

Reklama

Imam z nagrania łamaną angielszczyzną nawrzeszczał na tych którzy hańbią i zniszczą hijab. Jego zdaniem kobiety nie mogą czuć się bezpiecznie w hijabie. Imam obwinia także wszystkich tych, którzy z hijabu robią modny dodatek do ubrań. Jego zdaniem kobiety zamiast chronić i zasłaniać swoją urodę, eksponują ją ubierając modne ubrania, a włosy zasłaniając dopasowanym hijabem. Przywołał przykład kobiety, która mimo że była ubrana w hijab to jadła banana i na snapchacie wysyłała zdjęcia, jak go je, co miało mieć podtekst erotyczny. Imam stwierdził, że nawet prywatnie kobiety nie powinny gonić za sławą i rozpowszechniać podobnych treści.