Niecodzienny przypadek na Podkarpaciu. Chciał się zabawić. Skończył z trzema widelcami w…

widelce

REKLAMA

Mieszkaniec Podkarpacia u lekarza zjawił się dopiero po trzech dniach. Wcześniej najprawdopodobniej za bardzo się wstydził. Gdy lekarz zobaczył pacjenta z niecodziennym problemem, nie mógł w to uwierzyć.

44-latek zgłosił się  do lekarza po trzech dniach. Wcześniej miał nadzieję, że uda mu się samemu uporać z problemem. Okazało się, że mężczyzna był poważnie ranny po spotkaniu z dwoma prostytutkami. Do zdarzenia doszło 23 grudnia w Rzeszowie, gdzie mężczyzna przyjechał z dalszej miejscowości. Już wcześniej zdarzało mu się korzystać z usług prostytutek. Tym razem mężczyzna miał problem ze swoją męskością i nie doszło do zbliżenia. Mimo to – prostytutki nie miały zamiaru zwracać pieniędzy, czego domagał się klient. Wywiązała się awantura, a prostytutki postanowiły ukarać 44-latka. Związały go, by nie mógł się bronić i w cewkę moczową wbiły trzy plastikowe widelce, następnie zabrały pieniądze i wyszły.

Reklama

Mężczyzna poszedł do szpitala i okazało się, że jego stan jest poważny. Jeszcze tego samego dnia przeprowadzono operację. Sprawa trafiła także na policję i zajęli się nią już rzeszowscy policjanci. Prostytutkom za spowodowanie uszczerbku na zdrowiu mężczyzny grozić będzie aż do 10 lat więzienia.