Pies chciał odebrać piłkę Donaldowi Tuskowi. Były premier kopnął go prosto w… [WIDEO]

REKLAMA

Powstało wiele żartów o harataniu w gałę byłego premiera Donalda Tuska. Tym razem w zimowym klimacie zaprezentował swoje umiejętności piłkarskie. Przy okazji oberwało się psu.

Donald Tusk, mimo że już nie jest premierem Polski i aktualnie przebywa w Brukseli, to nie daje o sobie zapomnieć. Bardzo aktywnie działa na swoich mediach społecznościowych. Dzieli się z wyborcami swoimi zdjęciami i najróżniejszymi opiniami. Tym razem na swojego Twittera były przewodniczący Platformy Obywatelskiej wrzucił filmik, na którym żongluje piłką.

Reklama

Mimo śniegu i śliskiego podłoża Tusk postanowił zaprezentować swoje umiejętności piłkarskie. Dał również prześmiewczy opis: „Nie martwcie się kontuzją Roberta. Są alternatywy…”. Podczas zabawy z piłką nie był jednak sam. Towarzyszył mu pies, który raz po raz starał się odebrać piłkę. Zwierzakowi raz udało się przejąć futbolówkę, kiedy przewodniczący Rady Europejskiej starał się żonglować. Niestety po tym pupil został ukarany. Były premier kopnął piłkę, która trafiła pieska prosto w pysk. To jednak nie zniechęciło zwierzaka, który dalej chciał się bawić.