Boniek zdradził kogo widziałby na stanowisku selekcjonera. Padło jedno nazwisko

REKLAMA

W rozmowie z „Piłką nożną” prezes PZPN Zbigniew Boniek nieco uchylił rąbka tajemnicy jeśli chodzi o to kto jest brany pod uwagę na stanowisko trenera polskiej reprezentacji. Podał również nazwiska trenerów, którzy na pewno nie zastąpią Nawałki.

Antonio Conte i Cesare Prandelli to dwa nazwiska trenerów, którzy z pewnością nie są brani obecnie pod uwagę przez PZPN. Boniek tak skomentował to drugie nazwisko, które przewijało się w spekulacjach dziennikarzy sportowych:
– Z Cesare znamy się, lubimy, mamy wspólnych znajomych, żyjemy w dobrych stosunkach, czasami do siebie dzwonimy. Nie wydaje mi się jednak, że jest kandydatem do prowadzenia reprezentacji Polski.

Reklama

Natomiast na liście kandydatów może być Giovanni De Biasiego, były trener Albanii i Deportivo Alaves. Prezes PZPN tak ocenił tą kandydaturę:
– On może być jednym z kandydatów. Ma doświadczenie w roli selekcjonera, prowadził Albanię, z którą zrobił dobry wynik, a nie jest to przecież najmocniejsza drużyna. Mówi w kilku językach, nie ma problemu, żeby dogadać się z piłkarzami.

Zarząd PZPN wyboru selekcjonera ma dokonać w najbliższą sobotę.

Źródło: Interia.pl