Polska

Boniek zdradził kogo widziałby na stanowisku selekcjonera. Padło jedno nazwisko

REKLAMA

W rozmowie z „Piłką nożną” prezes PZPN Zbigniew Boniek nieco uchylił rąbka tajemnicy jeśli chodzi o to kto jest brany pod uwagę na stanowisko trenera polskiej reprezentacji. Podał również nazwiska trenerów, którzy na pewno nie zastąpią Nawałki.

Antonio Conte i Cesare Prandelli to dwa nazwiska trenerów, którzy z pewnością nie są brani obecnie pod uwagę przez PZPN. Boniek tak skomentował to drugie nazwisko, które przewijało się w spekulacjach dziennikarzy sportowych:
– Z Cesare znamy się, lubimy, mamy wspólnych znajomych, żyjemy w dobrych stosunkach, czasami do siebie dzwonimy. Nie wydaje mi się jednak, że jest kandydatem do prowadzenia reprezentacji Polski.

Natomiast na liście kandydatów może być Giovanni De Biasiego, były trener Albanii i Deportivo Alaves. Prezes PZPN tak ocenił tą kandydaturę:
– On może być jednym z kandydatów. Ma doświadczenie w roli selekcjonera, prowadził Albanię, z którą zrobił dobry wynik, a nie jest to przecież najmocniejsza drużyna. Mówi w kilku językach, nie ma problemu, żeby dogadać się z piłkarzami.

Zarząd PZPN wyboru selekcjonera ma dokonać w najbliższą sobotę.

REKLAMA

Źródło: Interia.pl

REKLAMA

Do Góry