Sport

Artur Szpilka rozpoczął treningi MMA! Zobaczcie z kim ćwiczy! [FOTO]

REKLAMA

Przy okazji ostatniej gali KSW 41 dał o sobie znać Artur Szpilka, który wkroczył do klatki i zaatakował Tomasza Oświecińskiego. Teraz sam „Szpila” rozpoczął treningi MMA i niewykluczone, że już niedługo zobaczymy go w klatce.

O debiucie Artura Szpilki w MMA mówiło się już od jakiegoś czasu. Po ostatniej gali KSW 41 wiadomo już, że prędzej czy później zobaczymy pięściarza w klatce. Podczas gali w katowickim „Spodku” „Szpila” został wyzwany do pojedynku przez Tomasza Oświecimskiego. Aktor spytany po wygranej nad „Popkiem”, z kim by chciał zmierzyć się w następnej walce wypowiedział właśnie imię i nazwisko boksera z Wieliczki. Temu ewidentnie to się nie spodobało i wkroczył do klatki, aby dać lekcję pokory potwornie zmęczonemu „Strachowi”.

REKLAMA

W mediach od razu pojawiły się podejrzenia, że był to właśnie początek promocji walki Szpilki z Oświecińskim. Oczywiście nic nie zostało jeszcze oficjalnie potwierdzone, a sam „Szpila” zaprzecza temu, że miałoby dojść do takiego starcia. Nie zmienia to jednak faktu, że pięściarz zaczyna właśnie przygotowania pod swój debiut w MMA.

W środę wrzucił on na swoje media społecznościowe zdjęcie z pierwszego treningu. „Szpila” trenuje w warszawskim klubie Berkut WCA Fight Team i na pierwszych zajęciach trafił od razu na sparingi. A trzeba przyznać, że Szpilce nie brakuje w klubie świetnych sparingpartnerów. Na zdjęciu możemy zobaczyć takich zawodników jak Damian Janikowski, Daniel Omielańczuk, Marcin Tybura, Jan Błachowicz i wielu innych świetnych fighterów. Zobaczymy czy pod okiem tak dobrych fachowców uda się zrobić z pięściarza pełnoprawnego zawodnika MMA.

REKLAMA

Do Góry