(+18) Kobiety rzuciły się na ciężarną. Kopały ją, biły i skakały po brzuchu, aby poroniła [WIDEO]

ciężarną

REKLAMA

Do przerażającej napaści doszło w biały dzień, na ulicy. Szokujące nagranie trafiło do sieci. Widać na nim pięć kobiet, które znęcają się nad ciężarną ofiarą.

Zdarzenie miało miejsce w październiku, w Chinach, chociaż nie wiadomo dokładnie, w jakiej miejscowości. 5 kobiet w średnim wieku zaatakowało młodszą. Zdarły z niej ubrania i zaczęły bić ją i kopać. Wszystko dlatego, że dziewczyna miała mieć romans z mężem jednej z agresorek. Na nagraniu słychać, jak dziewczyna krzyczy, żeby przestały, bo jest w ciąży. Jednak to tylko wzmogło agresję ze strony kobiet. Zadawały jej kolejne ciosy w brzuch, chcąc doprowadzić do poronienia.

Reklama

Najprawdopodobniej to kobieta w granatowej koszulce była zdradzaną żoną. Na nagraniu widać, jak wbija ona obcas buta prosto w brzuch swojej ofiary. Dziewczynie leci krew z ust.

Z informacji zdobytych przez media wynika, że policja nie otrzymała zawiadomienia o popełnieniu przestępstwa, nie prowadzi też śledztwa w tej sprawie. Nie wiadomo, jaki był dalszy los pobitej kobiety – czy poroniła, czy trafiła do szpitala.